Papierowe włosowe.

Włosy mi wypadają. papierowe.


Udostępnij:

ABOUT THE AUTHOR

Hello We are OddThemes, Our name came from the fact that we are UNIQUE. We specialize in designing premium looking fully customizable highly responsive blogger templates. We at OddThemes do carry a philosophy that: Nothing Is Impossible

3 komentarze:

  1. Nie mam pojęcia, jak Pani to robi, ale to jest bardzo ładne i efekt jest przyjemny dla oka :) Ma Pani talent i ogromną wyobraźnię!

    OdpowiedzUsuń
  2. O tak, pancerze nie są potrzebne, zwłaszcza dla tej jedynej osoby. Ale czasami mimo wszystko chowam się do nich- a bo duma gryzie, a bo złość wrze, albo nie można wyrwać się z takiego koła, z pewnych wzorców, które się wchłonęło z domu. To bardzo trudne dla mnie. Ale ma Pani rację- pancerze nie są potrzebne. Zrozumiałam to niedawno i próbuję z tym walczyć. :)
    Również mam sentyment do wsi. Sama mieszkam kilkadziesiąt kilometrów od dużego miasta, w którym się uczę i kiedy wracam do domu po dniu pełnym miejskiego gwaru i oddycham świeżym wiejskim powietrzem, idę do pobliskiego lasu, to spływa na mnie spokój. Bez pogoni za niczym, bez pośpiechu. :)
    Pozdrawiam ciepło!

    OdpowiedzUsuń