Plac budowy: drewniane klocki.

Kupiłam jakiś czas temu takie małe drewniane klocki. My akurat kupiliśmy na pepito.pl firmy craft fun. Jakościowo niestety niektóre były nierówne, połamane. Trzeba było troszkę papierem ściernym popracować. Ale jest ich dużo, za taką cenę myślę, że styknie. Drewno też przecież idealne nie jest, jednak do zabawy przy tak małych dzieciach musiałam zetrzeć papierem ściernym nierówności albo ostre wystające kawałki drewna. 

No nic. To tam pikuś. Najważniejsza była potem wielominutowa (dla każdej matki kilkunasto- minutowa zabawa w ciszy jest jak zbawienie, prawda?) zabawa w plac budowy. Koparki dostaliśmy na prezent świąteczny od Sąsiadki (taki mamy zryw co roku, że sobie na wycieraczce zostawiamy prezenty. My na górze, oni na dole, hyc! i każdy pod wycieraczką zostawia, co dobrego. fajny patent, my celebrujemy). 

Ten zestaw bardzo lubię i przydaje się w kryzysowych sytuacjach. Kostki są małe, auta też malutkie. Cały zestaw mieści się w plastikowym pojemniku ze skandynawskiego znanego Wam sklepu (tak, tak, dokładnie w jednym z tych praktycznych pudełek: GLIS pudełko). Zestaw ten ratuje mnie wszędzie tam, gdzie Pierworodny musi cierpliwie na coś poczekać, albo nie może zbytnio używać swej ekspresji. 


Udostępnij:

ABOUT THE AUTHOR

Hello We are OddThemes, Our name came from the fact that we are UNIQUE. We specialize in designing premium looking fully customizable highly responsive blogger templates. We at OddThemes do carry a philosophy that: Nothing Is Impossible

1 komentarze: