Sensory box: Śnieg w domu.. prawdziwy!

Po ostatnim zrobieniu sztucznego śniegu, Dosia miała turbo sraczko rzygaczkę. Stwierdziłam, że przy tak małym dziecku zabawy z pianką do golenia, to nie jest dobry pomysł... Ogólnie zabawy z pianką do golenia to nie jest za fajny pomysł. Przynajmniej u Nas w domu. Zawsze kończy się albo wyżej wymienioną sraczką, albo dziwnymi krostkami na dłoniach. Także, piance do golenia mówimy stanowcze nie. 

Poczekałam cierpliwie do pierwszego śniegu. Z racji, że dziatwa chora już drugi tydzień, a śniegu się domaga, postanowiłam znowu, tradycyjnie już, przynieść cały śniegowy dobytek do domu. Malowaliśmy go, polewaliśmy słodkim sosem imitując lody wodne, a potem w wir zabawy włączyły się niezastąpione LEGO DUPLO. Kochamy Duplo. Choćby nie wiem, co było nie tak, choćby nie wiadomo jaka sroga zima, jaki nudny dzień, klocki Lego zawsze ratują. ZAWSZE.

Udostępnij:

ABOUT THE AUTHOR

Hello We are OddThemes, Our name came from the fact that we are UNIQUE. We specialize in designing premium looking fully customizable highly responsive blogger templates. We at OddThemes do carry a philosophy that: Nothing Is Impossible

1 komentarze: