Mała motoryka: nawlekanie/nadziewanie

Nawlekanie

Prosta i szybka zabawa dla Trzylatka. My użyliśmy w pierwszej zabawie koralików i sztywnego rzemyka. Młody się wciągnął i słychać było jak mózg pracuje, ale po dziesiątym koraliku stracił zainteresowanie. Ćwiczenie jest dobre, wiadomo, na rozwijanie malej motoryki, więc warto czasami takie próby podejmować. Na rynku jest mnóstwo zabawek nawlekanek, a my stworzyliśmy zabawkę szybko i tanim kosztem.


Nadziewanie

Przy tej zabawie obecna była i Młoda (16 miesięcy) jak i Pierworodny. Nadziewanie makaronami nie jest moim pomysłem, znalazłam gdzieś w odmętach internetu (wiadomo, jest deep). Te odmęty internetu stały się jednak popularne, więc spróbowałam tą zabawę wypróbować u Nas. I działa! My byliśmy wtedy jeszcze w klimacie świątecznym, dlatego poszły u Nas świąteczne makarony (już ugotowałam zupę i już nie ma...). Zabawa świetnie sprawdza się u Trzylatka jak i u prawie Dwulatki. Skupienie ogromne. Cisza przezrąbiście przyjemna.


 
 

Udostępnij:

ABOUT THE AUTHOR

Hello We are OddThemes, Our name came from the fact that we are UNIQUE. We specialize in designing premium looking fully customizable highly responsive blogger templates. We at OddThemes do carry a philosophy that: Nothing Is Impossible

0 komentarze:

Prześlij komentarz