BliskoStwory 2.

Dobra. ciągniemy ten temat dalej. 
Zrobiliśmy album. Bardziej wyszedł Nam dziennik a nie album, ale ja lubię taką formę kolekcjonowania wspomnień. Coś tam pobazgrane, niekoniecznie ładnie i od linijki. Coś tam narysowane, przyklejone, wyrwane. Wiecie. Ostatni raz taki dziennik podróży tworzyliśmy będąc z przyjaciółmi w Bieszczadach. Dziennik przepadł, a zawierał w sobie mnóstwo wspomnień, anegdotek. Nie mam pojęcia, co się z nim stało. I trochę żal.

Obok BliskoStworowego dziennika jest Nasz domowy kajecik w którym również od dłuższego czasu notujemy różne perypetie rodzinne, teksty Kwiata, nowe umiejętności Dosi. Żeby wszystko było spójne przykleiłam element graficzny pochodzący z projektu. I styka!
Kolejnym zadaniem w projekcie BliskoStwory było przedstawienie swojej rodziny.
Zdjęcia się tworzą, co by wkleić do dziennika. Poznajemy siebie, swoje wady, zalety na nowo. Staramy się zrozumieć zachowania Naszych Dzieciów (trudne bardzo...) i kleimy, wycinamy, rysujemy Nasze portrety.

Rodzinny portret spróbowaliśmy stworzyć techniką mieszaną i poćwiczyć klejenie papieru. Młodemu tak się spodobała zabawa w przyklejanie, że stworzył sobie deszczowy kolaż, który potem pokolorował (dobra, te krople i uśmiech dodałam już ja).

Tak, portret musiał być koniecznie z autem i koniecznie na sygnale, ale potem zapomniałam dorysować sygnału... cholipa.

Udostępnij:

ABOUT THE AUTHOR

Hello We are OddThemes, Our name came from the fact that we are UNIQUE. We specialize in designing premium looking fully customizable highly responsive blogger templates. We at OddThemes do carry a philosophy that: Nothing Is Impossible

2 komentarze:

  1. Zachwyca mnie ten projekt coraz bardziej! Mam nadzieję, że jeszcze uda nam się so niego dołączyć. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. jest super! propozycje zabaw, które Panie zawsze co piątek przesylają są niezwykle pomyslowe! trzymam kciuki, żebyście rownież dolączyli ;)

    OdpowiedzUsuń